Telefon: +90 312 434 4414 -   GSM: +90 530 548 12 38  
  • Etkinlikler
  • Etkinlikler
  • Etkinlikler
  • Etkinlikler

Etkinlikler

Başarılı bir etkinlik düzenlemek için ilk koşul kongrenin, event’in veya toplantının gerçekleşeceği yerin seçimidir. Doğru bir mekan seçmek hazırlık aşamasından en son güne kadar rahat etmenizi ve konuklarınızın da memnun ayrılmasını sağlar.

Seçtiğiniz destinasyon organizasyonunuzun prestijini, maliyetini ve katılımcı oranını  doğrudan etkiler. Destinasyon aynı zamanda ulaşım ve konaklamayı da etkileyecek bir seçimdir.

Kurumsal markalar sponsorluklar yoluyla hedef kitlelerine ulaşırlar. Markanızın imza attığı bir etkinlikte isimlerinin yer alması sizin gücünüze ortak olmalarını sağlar. Doğru sponsoru bulmak sadece etkinliğiniz süresince aldığınız desteği değil, kuracağınız uzun süreli bir iş ilişkisini de  elde etmenizi sağlar.

Konsept bir etkinliğin ruhudur. İyi bir konsept, parlak fikirler unutulmaz bir etkinlik meydana getirir.

Artık etkinliklerin tüm detaylarını içeren bir aplikasyonu var. Yıldızlar M.I.C.E tarafından kongreniz, toplantınız veya event’iniz için, özel olarak hazırlanacak aplikasyon, etkinliğinizin kayıt aşamasından, duyurularına, iletişim bilgilerinden, etkinlik alanının planlanmasına kadar her konuda katılımcılarına destek olur.